Modele wzmacniaczy sony

February 24, 2019 at 4:47 am

NO ja jako znany es-Maniak tu musze Sie wypowiedzieć…. A Wiec najlepszy wzmak serii es jaki kiedykolwiek udało Sie Sony zrobic à faire Dzis bezapelacyjnie TA-F770ES… Lub jego lepsza wersja TA-F870ES.. ALE bardzo Dobre wzmaki z Seri es to TA-F505ES, 707ES, 808ES.. z nowszych serii Dobry lecz DOSC kontrowersyjny jesli chodzi o jakosc i Ilosc Basu jest ta-F5ES ma tez nieco małą wydajnosc pradowa mimo podawanych przez Sony parametrów ta-F7ES à juz pozbawiona wad “5ki” maszyna FA50Es je FA70Es à wzmaki udane ALE nie ze jedynie typami kolumn zagrają wolą un bardziej efektywne głosniki Małe monitorki à cos czego une nie LUBIA.. pamietam nieudana prezentacje z któregos audio Show gdzie Przedstawiciel Sony Pologne podpiał 7Es faire mini monitorów i upychał vodo ze gra à dobrze….. ja wiem ze Moze à wzbudzi humour ALE wespagnałe (Naprawde!!) połaczenie à ta-F7ES i Nasze altusy 110 sposobem, qui sposobów Sony, możemy usłyszeć najwięcej, i Chociaż pings Czasami słyszymy za Dużo i za mocno, à równie często słyszymy tyle, l`île byśmy chcieli. W tym miejscu Oczywiście Można zasugerować, aby nie łączyć Sony z przez elementami systemu, zwłaszcza z kolumnami, które też podają jasną, wyrazistą górę, ALE à znowu Zależy OD efektu, jaki chcemy uzyskać. Mały kompaktowych rozmiarów wzmacniacz z odlewaną aluminiową obudową doskonale oddającą ciepło.

Dużą MOC zamknięta w małej obudowie, wszystkie podłączenia z jednej strony. Bardzo dobrze się zakłada Takie Małe kompaktowe wzmacniacze z prostym podłączeniem. Jak na Sony Xplod przystało jest Dużo frajdy ze słuchania. Wzmacniacz pochodzi OD Polskiego dystrybutora z Polską papierową gwarancją! Przedni port USB ma SLUZYC do “odtwarzania i ładowania smartfona”; i rzeczywiście Działa, nawet z konkurencyjnym względem urządzeń Sony-iPhone`em. Do umieszczonych z Backwards gniazd optycznego je współosiowego Można podać sygnały 24 bity/96 kHz, un z komputera prześlemy nawet Dane 32 bitów/192 kHz oraz DSD64 i DSD128. Pod względem otwartości, bezpośredniości, detaliczności, a nawet pewnej dawki metaliczności-tej naturalnej, zdrowej i potrzebnej-à właśnie Sony UDA-1 jest bezwzgl, nie najlepszy. Zdaję sobie sprawę, że taki Charakter Może nie wszystkim odpowiadać, je że taki raport nie wszystkich zachęci. Dekadę temu Firma Sony niemal całkowicie porzuciła produkcję Sprzętu stereofonicznego. Wielki Koncern Może Robić, co MU się po, CZYLI à, co MU się opłaca. Aparaty fotograficzne, telewizory, Konsole do Gier… Czy à się Nam pooramas, Czy nie, są firmy, które wcale nie specjalizując się w audio, un nawet pozostawiając te dziedzinę na Boku, mają Zaplecze un im w zasadzie w dowolnym momencie wrócić do pierwszego szeregu, przynajmniej Jeżeli chodzi o obiektywną qualité urządzeń.

ALE Rynek audio RZĄDZI się nie tylko faktami obiektywnymi, lecz również subiektywnymi, CZYLI emocjami. Sony UDA-1 brzmi bardziej bezpośrednio, skrupulatnie i “cyfrowo” niż faktycznie Cyfrowe wzmacniacze Teaca i Denona, BW. v. c. sekcji końcówek Mocy Klasycznie analogową konstrukcją. Paradoks? Wcale nie. Te przykłady dobitnie pokazują, Jak Generalnie Mylne są Takie skojarzenia. “Jedynka” jest Przykładem Starej, dobrej szkoły Projektowania wzmacniaczy.